Walsin Technologies WLBD4516HCU851PH
Ferrite Bead 850 Ohm 1806 1LN
IHS
Datasheet16ページ3年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FERRITE BEAD 850 OHM 1806 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 1.5A, 2 Pin(s)