Walsin Technologies WLBD3216K2U102PP
Ferrite Bead 1 Kohm 1206 1LN
IHS
Datasheet15ページ5年前
説明
FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN
Chip Bead (1206) 1000 OHM ±25%
Data Line Filter, 1 Function(s), 0.5A, 2 Pin(s)