Walsin Technologies WLBD1608K2U100TP
Ferrite Bead 10 Ohm 0603 1LN
IHS
Datasheet15ページ5年前
説明
FERRITE BEAD 10 OHM 0603 1LN
Data Line Filter, 1 Function(s), 0.6A, 2 Pin(s)