Walsin Technologies WLBD1005K2U100TP
Ferrite Bead 10 Ohm 0402 1LN
IHS
Datasheet15ページ5年前
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FERRITE BEAD 10 OHM 0402 1LN
Data Line Filter, 1 Function(s), 0.3A, 2 Pin(s)