Walsin Technologies WLAC294AZ0JT19LB
General Purpose Inductor, 0.491uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 4225
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 491NH 2A 65 MOHM SMD
SMD Coil 294A T19 491nH ±5%