Walsin Technologies WLAC294AZ0JT13LB
General Purpose Inductor, 0.206uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 4225
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 206NH 3A 30 MOHM SMD
SMD Coil 294A T13 206nH ±5%