Walsin Technologies WLAC294AZ0GT11LB
General Purpose Inductor, 0.13uH, 2%, 1 Element, Air-Core, SMD, 4225
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 130NH 3A 20 MOHM SMD
SMD Coil 294A T11 130nH ±2%