Walsin Technologies WLAC294AZ0GT10LB
General Purpose Inductor, 0.111uH, 2%, 1 Element, Air-Core, SMD, 4225
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 111NH 3.5A 15 MOHM SMD
SMD Coil 294A T10 111nH ±2%