Walsin Technologies WLAC293AZ0KR12LB
General Purpose Inductor, 0.12uH, 10%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1915
IHS
Datasheet7ページ8年前
説明
FIXED IND 120NH 1.5A 17.3 MOHM
SMD Coil 293A R12 120nH ±10%