Walsin Technologies WLAC293AZ0K39NLB
General Purpose Inductor, 0.039uH, 10%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1915
説明
FIXED IND 39NH 3A 4.4 MOHM SMD
SMD Coil 293A 39N 39nH ±10%