Walsin Technologies WLAC292AZ0KT03PB
General Purpose Inductor, 0.00255uH, 10%, 1 Element, Air-Core, SMD, 0906
IHS
Datasheet6ページ7年前
Introduction Date2018-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 2.55NH 1.6A 5 MOHM SMD
SMD Coil 292A T03 2.55 nH ±10%