Walsin Technologies RF18N0R4B500CT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 25% +Tol, 25% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000004uF, Surface Mount, 0603
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Mouser791-RF18N0R4B500CT1481Tape & Reel
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet19ページ3年前
TECHDesign
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2011-04-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.4pF +-0.1pF 50V