Walsin Technologies 0402S105K100CT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 10% +Tol, 10% -Tol, X6S, 22% TC, 1uF, Surface Mount, 0402
IHS
Datasheet21ページ2年前
TECHDesign
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Cap, 1Uf, 10V, Mlcc, 0402 Rohs Compliant: Yes |WALSIN 0402S105K100CT
1 F 10% 10V Ceramic Capacitor X6S 0402 (1005 Metric)
Cap Ceramic 1uF 10V X6S 10% Pad SMD 0402 105C T/R