Voltronics NMAJ40HV
Capacitor, Variable, Film-poly Tetrafluoroethylene, 1000 V, 1.5 Pf - 40 Pf, Horizontal Adjuster, Surface Mount
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet0ページ0年前
説明
1.5 - 40PF 1KV