Yageo Group ZCM204FKE07-120RAA
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 120ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1406
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
TTI EuropeZCM204FKE07-120RAA06KTape & Reel
10h
SchukatZCM204FKE07-120R500100
8h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ5年前
Burklin Elektronik
在庫履歴
3か月間の傾向:
-93.75%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Resistor, metal film, SMD 0204, mini MELF, 120 Ω, 0.4 W, ±1 %, ZCM204FKE07-120RAA
Res Metal Film 0204(1406) 120 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±50ppm/C Sulfur Resistant Melf Pad SMD Automotive T/R
MiniMelf Resistor 0204 0,4W 1% 120R Tape