Vishay ZWS050914709KLX000
Resistor Wirewound 47 Ohm 10% 50W -10ppm/K to -80ppm/K Loose Pack
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet11ページ9年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Resistor, Wire Wound, 47ohm, 10% +/-Tol, -10,-80ppm/Cel