Vishay ZWS050913309KLX000
Resistor Wirewound 33 Ohm 10% 50W -10ppm/K to -80ppm/K Loose Pack
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetZWS050913309KLX000010
3d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet11ページ9年前
Future Electronics
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Resistor, Wire Wound, 33ohm, 10% +/-Tol, -10,-80ppm/Cel