Vishay ZWS050911800KLX000
Resistor Wirewound 180 Ohm 10% 50W -10ppm/K to -80ppm/K Loose Pack
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet11ページ9年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Resistor, Wire Wound, 180ohm, 10% +/-Tol, -10,-80ppm/Cel
Zws50 E Ss 1 180R 10% |Vishay ZWS050911800KLX000
Resistor Type = Wire Resistor / Resistance Ohm = 180 / Tolerance (±) % = 10 / Power Rating W = 50 / Voltage Rating - DC kV = 2.1 / Operating Temperature Min. °C = -55 / Operating Temperature Max. °C = 250 / Body Diameter mm = 22.3 / Body Length mm = 100 / Temperature Coefficient = 100 ... 180 ppm/K / Termination Type = Soldering / Mounting Type = Panel Mount