Vishay ZWS035811200KLX000
Resistor Wirewound 120 Ohm 10% 35W -10ppm/K to -80ppm/K Loose Pack
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetZWS035811200KLX000010
4d
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
Resistor, Wire Wound, 120ohm, 10% +/-Tol, -10,-80ppm/Cel