Vishay Z33061733900J2C000
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 390ohm, 5% +/-Tol, 100, 180ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ9年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Res Wirewound 390 Ohm 5% 4W 100ppm/C to 180ppm/C Ceramic AXL Tape and Box
Z303 3 390R 5% AC G53