Vishay Z33061731609J6C000
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 16ohm, 5% +/-Tol, 100, 180ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ9年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+150%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2010-09-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Res Wirewound 16 Ohm 5% 4W 100ppm/C to 180ppm/C Ceramic AXL Ammo