Vishay Y1625100R000Q9R
RESISTOR; FOIL ; WRAPAROUND SMD; 100 OHM; .02% | Vishay Precision Foil Inc. Y1625100R000Q9R
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ16年前
element14 APAC
Future Electronics
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
SnapEDA
3Dダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2009-09-25
説明
Fixed Resistor, Metal Foil, 0.3W, 100ohm, 87V, 0.02% +/-Tol, 0.2ppm/Cel, 1206
RES SMD 100 OHM 0.02% 0.3W 1206
RES, 100R, 0.02%, 0.3W, 1206, METAL FOIL; Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric]; Resistance: 100ohm; Product Range: VSMP Series; Voltage Rating: 87V; Resistor Element Material: Metal Foil; Power Rating: 300mW; Resistance Tol