Vishay Y14870R05000B9R
50 mOhms 0.1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resis
データシート
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetY14870R05000B9R050
3d
Win SourceWS-Y14870R05000B9R2,305
16h
データシート & ドキュメント
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet8ページ14年前
element14 APAC
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
3Dダウンロード
関連部品
Res Metal Strip 2512 0.05 Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
Res Metal Strip 2512 0.05 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
WSL Series 2512 0.05 Ohm 1 W ±1 % ±75 ppm/°C Surface Mount Metal Film Resistor
PanasonicERJL1WKJ50MU
Res Thick Film 2512 0.05 Ohm 5% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJL1WKF50MU
Res Thick Film 2512 0.05 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 0.051 Ohm 1% 1W ±800ppm/C Pad SMD Automotive T/R
説明
Fixed Resistor, Metal Foil, 1W, 0.05ohm, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Resistors, Current Sense, 0.05ohms 0.1% 1w | Vishay Precision Foil Inc. Y14870R05000B9R