Vishay WSZ672013900JBM000
Fixed Resistor, Wire Wound, 1.8W, 390ohm, 26.4953V, 5% +/-Tol, -10, -80ppm/Cel, Surface Mount
NRND
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
TTI EuropeWSZ672013900JBM00030,0001250Tape & Reel
15h
AvnetWSZ672013900JBM00001250
4d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ6年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
説明
Wirewound Resistors - SMD WSZ6720 1 390R 5% BM
390 OHM 5% 1.8W