Vishay WSR2R1460FEB
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.146ohm, 0.5404V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ7年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Res Metal Strip 4527 0.15 Ohm 1% 2W ±75ppm/C Sulfur Resistant J-Lead SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.15ohm, 0.548V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.14ohm, 0.529V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Res Metal Strip 4527 0.15 Ohm 1% 3W ±75ppm/C Molded SMD Embossed Plastic T/R
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.15ohm, 0.671V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
説明
Res Metal Strip 4527 0.146 Ohm 1% 2W 75ppm/C Molded SMD SMD T/R
WSR-2 .146 1% EB e2