Vishay WSN25155R000JTA
Res Wirewound 2515 5 Ohm 5% 1W ±50ppm/°C SMD Embossed Plastic T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ18年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2007-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
説明
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 5ohm, 2.2361V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2515
2515 Chip Resistor 5% 50ppm/C 5Ohm 1W
RESISTOR 5 OHM 5% 1W
WSN2515 5 5% R86