Vishay WSLP1206R0400DEA
Res Metal Strip 1206 0.04 Ohm 0.5% 1W ±75ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ3年前
Future Electronics
Arrow.cn
在庫履歴
3か月間の傾向:
+6.49%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-02-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
説明
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.04ohm, 0.2V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 1206
RES METAL STRIP 1206 0.04 OHM 0.5% 1W 75
SMD Resistor 1206 40MΩ ±0.5% 1W ±75ppm/℃