Vishay WSLP1206R0300DEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.03ohm, 0.1732V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 1206
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-27.06%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-02-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSLP1206.03.5%EAE3
RES 0.03 OHM 0.5% 1W 1206
WSLP1206 .03 .5% EA e3
30m¦¸ ¡À0.5% 1W ¡À75ppm/¡æ 1206 3.2mm*640¦Ìm