Vishay WSL2816R0250DEH
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.025ohm, 0.2236V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2816
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ2年前
サプライチェーン
Country of OriginIceland, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-02-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSL-2816.025.5%EHE3
RES 0.025 OHM 0.5% 2W 2816
WSL-2816 .025 .5% EH e3