Vishay WSL2512R2500DEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.25ohm, 0.5V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ2年前
Introduction Date2009-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
説明
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSL-2512.25.5%EAE3
RES 0.25 OHM 0.5% 1W 2512
WSL-2512 .25 .5% EA e3