Vishay WSL2512R1360FEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.136ohm, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ11年前
サプライチェーン
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2014-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
説明
Res Metal Strip 2512 136MilliOhm 1% 1W ±75ppm/°C Molded T/R
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSL-2512.1361%EAE3
WSL-2512 .136 1% EA e3