Vishay WSL2512R0470JEA
Res Metal Strip 2512 0.047 Ohm 5% 1W ±75ppm/°C Molded SMD Embossed Plastic T/R
価格と在庫
データシート & ドキュメント
関連部品
PanasonicERJ-L1WKJ47MU
Res Thick Film 2512 0.047 Ohm 5% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-8BWJR047V
Res Thick Film 1206 0.047 Ohm 5% 1W ±150ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R