Vishay WSHM2818R0500FEK
SMD Chip Resistor, 50 MOhm, ± 1%, 7 W, 2818 [7146 Metric], Metal Strip, High Power
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ7年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
RES 0.05 OHM 1% 7W 2818
WSHM2818 .05 1% EK e3