Vishay WSC2515R3320DEA
SMD Chip Resistor, 0.332 Ohm, ± 0.5%, 1 W, 2515 [6438 Metric], Wirewound, High Power Precision
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetWSC2515R3320DEA02K
3d
Arrow ElectronicsWSC2515R3320DEA02K
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ3年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2013-03-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.332ohm, 0.58V, 0.5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Surface Mount, 2515
WSC2515 .332 .5% EA e3