Vishay WSC00021R500JEA
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 1.5ohm, 1.73V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
TTIWSC00021R500JEA01200Tape & Reel
23h
AvnetWSC00021R500JEA01200
3d
Arrow ElectronicsWSC00021R500JEA01200
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ3年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
説明
WSC0002 1.5 5% EA e3
1.5 OHM 5% 2W 50PPM