Vishay WR506170A7500JGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 750ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A7500JGP0001500
3d
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
説明
WR5 750R 5% RP