Vishay WR506170A6807JGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 0.68ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A6807JGP0001500
4d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Datasheet5ページ16年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Resistor High Pulse Metal Oxide 680m Ohm 5% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 R68 5% RP