Vishay WR506170A6802J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 68000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
TME
サプライチェーン
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
説明
WR5 68K 5% A1
68K OHM 5% 3W 200PPM