Vishay WR506170A5609J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 56ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A5609J510001K
15h
データシート & ドキュメント
説明
WR5 56R 5% A1