Vishay WR506170A5603J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 560000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A5603J510001K
13h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Datasheet5ページ12年前
説明
WR5 560K 5% A1