Vishay WR506170A5600G5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 560ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A5600G510001K
16h
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
WR5 560R 2% A1