Vishay WR506170A5103JGP00
Res Metal Oxide 510kOhm 5% 3W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A5103JGP0001500
3d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 510000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
WR5 510K 5% RP