Vishay WR506170A4702J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 47000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
TME
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
WR5 47K 5% A1
WR5 47K 5% 3W 0617 TK200