Vishay WR506170A3901J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 3900ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A3901J510001K
4d
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
WR5 3K9 5% A1