Vishay WR506170A3900J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 390ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A3900J510001K
4d
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Metal Oxide Resistors WR5 390R 5% A1
WR5 390R 5% A1