Vishay WR506170A3603J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 360000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A3603J510001K
4d
データシート & ドキュメント
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
説明
WR5 360K 5% A1