Vishay WR506170A3302G5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 33000ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A3302G510001K
4d
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
説明
Resistor High Pulse Metal Oxide 33k Ohm 2% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 33K 2% A1