Vishay WR506170A3301J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 3300ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
TMEWR506170A3301J510001K
5h
AvnetWR506170A3301J510001K
4d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
TME
サプライチェーン
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Resistor High Pulse Metal Oxide 3.3k Ohm 5% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 3K3 5% A1