Vishay WR506170A2709J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 27ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A2709J510001K
16h
データシート & ドキュメント
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
WR5 27R 5% A1