Vishay WR506170A2701JGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 2700ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A2701JGP0001500
3d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
サプライチェーン
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
WR5 2K7 5% RP